facebook instagram youtube
INTER-BUD | ELEWACJE | DOCIEPLANIE |Poznań, Wielkopolska INTER-BUD
Home p.interbud@wp.pl +48501700209

O firmie

Firma INTER-BUD istnieje na rynku od 2005 r. Na początku swojej działalności specjalizowaliśmy się w dociepleniach budynków wielorodzinnych. Rosnące zainteresowanie usługami naszej firmy przyczyniło się do rozszerzenia działalności w 2008 r. do kompleksowego realizowania budowy.

Filarami naszej firmy są wyspecjalizowane ekipy budowlane, zawodowe kwalifikacje do prowadzenia robót budowlanych, wieloletnie doświadczenie pracowników oraz niezmienne zatrudnienie.

Od kilku lat zyskujemy renomę na rynku usług budowlanych. Nieustanne podnoszenie kwalifikacji pracowników sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu oraz spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego inwestora.

Stawiamy na nową jakość na rynku deweloperskim. W realizowanych przez siebie projektach, skupiamy się na czynnikach kształtujących wybór przyszłego, idealnego domu.

Jako profesjonaliści działający wiele lat na rynku oraz dzięki rozmowom z naszymi Klientami doskonale rozumiemy, jakie potrzeby mają nasi Klienci i gdzie będą czuli się komfortowo.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!